Media

Głodny wiedzy? Obejrzyj lub posłuchaj.

Wywiady Ewy Turek

Każdy jest mistrzem. Mistrzem swojego życia. Patrzymy na innych i podziwiamy ich za sukcesy. Każdy sukces to praca, potknięcia, wytrwałość i trochę szczęścia. Szczęście sprzyja odważnym. Szczęście sprzyja przygotowanym. Zbuduj swoje szczęście, czerpiąc inspirację od innych. Zapraszam do rozmów o życiu i sukcesach.

Wybaczanie ma moc uzdrawiania.

Zapraszam do słuchania naszych rozmów (Magdalena Czaja i ja) o potężnej metodzie Radykalne Wybaczanie. Niemal każdy człowiek nosi w sobie jakąś ranę, poczucie krzywdy lub lęk. Ból emocjonalny lub ból ciała przypomina o dawnych historiach. Poczucie krzywdy zakłóca naszą radość życia. A przecież wystarczy wybaczyć. Jednak nie tak powierzchownie, ale radykalne, dogłębnie. A jeśli się na to zdecydujesz, to w nagrodę czeka na ciebie ulga i radość życia. 

To książka w odcinkach plus wywiady.

Książka napisana przez młodą autorkę Aleksandrę Turek. Ciekawostki na temat procesu pisania książki, ciekawi goście, emocje. Zapraszam do świata fantasy, w którym ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia. W tym świecie wyobraźnia jest bronią, schronieniem, miłością. Jaki kształt ma twoja wyobraźnia. Tom pierwszy „Ucieleśnione Emocje. Vivid Aurum”.