Referencje

kolko_orange_03

Orange

Firma Innova Consulting Ewa Turek w okresie od 1 do 10 kwietnia 2015 roku realizowała dla naszej firmy konsultacje indywidualne i grupowe w zakresie umiejętności prowadzenia prezentacji. Jej odbiorcami byli członkowie zarządu.

Konsultacje (30 godzin) dotyczyły następujących tematów:

  • Struktura prezentacji
  • Kontakt z publicznością, praca nad emocjami
  • Ujednolicenie formy przekazu

Cele konsultacji zostały w pełni zrealizowane. Rekomenduję współpracę z Panią Ewą Turek.

Dorota Ostrowska
Wydział Rozwoju Kompetencji Menedżerskich

referencje-img

Promedica24

„Ewa Turek realizowała dla firmy Promedica24 projekt szkoleniowy z zakresu „Coaching ze sztuki prezentacji i wystąpień publicznych”. (…) Szkolenie przygotowane i poprowadzone przez Ewę Turek charakteryzowało się najwyższą starannością, zaangażowaniem, sprawnością organizacyjną oraz dobrym przygotowaniem merytorycznym. Na uwagę zasługuje także wysoka interaktywność i dynamika pracy, która sprzyjała przyswajaniu wiedzy i nabyciu nowych umiejętności przez uczestnika szkolenia. Mamy przyjemność rekomendować Panią Ewę Turek jako rzetelną oraz profesjonalnie przygotowaną ekspertkę w projektach szkoleniowych.”

Robert Szymczak
Zastępca Dyrektora
Finansowego

Sylwia Czapla
Kierownik Działu
Rekrutacji i Szkoleń

kolko_eris_03

Dr Irena Iris
Laboratorium Kosmetyczne

„Z Panią Ewą Turek współpracowaliśmy w ramach szkolenia Skuteczny Mówca przeprowadzonego w 2015 roku. Wspomniane szkolenie zostało bardzo dobrze ocenione przez uczestników – zarówno pod kątem jakości przekazywanej wiedzy, jak i zaangażowania trenera. Na szczególną uwagę zasługuje postawa trenerki, której życzliwość i profesjonalizm buduje dobrą atmosferę podczas szkolenia.

W związku z powyższym polecam Państwu współpracę z Panią Ewą Turek, która jest rzetelnym partnerem w procesie rozwoju pracowników.

Bożena Stępień
Dyrektor Personalny

Toastmasters International

“Współpracowałam z Ewą nad rożnymi projektami -­ organizacja konferencji, konkursów mów, spotkania Toastmasters oraz założenia nowych klubów. Ewa jest osobą, która w każdej roli się odnajdzie. Dla niej nie ma granic możliwości. Wskakuje w każde wyzwanie z chęcią i entuzjazmem. Współpraca z nią jest przyjemno’ścią, bo jest pewność, że projekt będzie zakończony na czas i według planu.

Milena Paluchowska
DTM, Toastmasters International
Manager, Call Centers Polska, Czechy, Słowacja, Herbalife

Toastmasters International

„Z Ewą współpracowałem przez rok w organizacji Toastmasters International. Jest osobą w pełni samodzielną, na której zdecydowanie można polegać. Rzadkie cechy w dzisiejszym świecie w procesie rozwoju pracowników.”

Michał Talaga
Toastmasters International
Division Governor na Polskę w latach 2013­-2014

Toastmasters Leadership Excellenceq
Toastmasters Area Governor2
forum młodych lewiatan
pmart
letsstartup